Лицензии и сертификаты

Вакансии

Статьи

Кондиціонування елітного житла системою RMX 140

Призначення системи

Останнім часом набувають все більшої популярності системи кондиціонування класу VRV.Однак у житловому секторі вони майже не застосовувалися через значну вартість. Компанія Daikin почала виробництво системи RMX 140, призначеної для кондиціонування елітних квартир і котеджів, яка поєднала у собі новітні досягнення японської електроніки і машинобудування.


Що в системі нового?

1. Система складається з трьох частин (а не з двох, як раніше): зовнішнього блоку, розгалужувачів та внутрішніх блоків. Це дало змогу вирішити одразу кілька питань: збільшити загальну довжину траси трубопроводів до 115 м і скоротити витрати матеріалів на них, знизити шум внутрішніх блоків до 26 дБ та здешевити систему за рахунок застосування недорогих внутрішніх блоків порівняно зі звичайними кондиціонерами.

2. Застосовано спеціально розроблений інвертор ний скролл (Skroll) - компресор з приводом постійного струму. За цією складною назвою - 9 років завзятої праці японських вчених.

Такого компресора не має жодна фірма у світі!
Що ж це дає споживачеві?
Дуже багато:
Відпадає потреба в обслуговуванні під час експлуатації;
Максимум надійності;
Безшумність;
Економія електроенергії - 30%;
Робота в однофазній електромережі;
Відсутність пускових струмів.

А найголовніше - це можливість підтримувати стабільну температуру в обслуговуваних приміщеннях і можливість "перенесення" прохолоди в потрібне приміщення.

3. Розроблено спеціально ну програму для керування системою RMX під назвою "МІО-Контроль". Мікрокомп'ютер у зовнішньому блоці кондиціонера збирає інформацію від численних сенсорів, з'ясовує побажання господарів і керує всіма пристроями кондиціонера. Це можна порівняти з роботою диригента симфонічного оркестру: Чудова якість і злагодженість. Програма може прогнозувати ситуацію з тепловими навантаженнями і вибирати режим роботи обладнання, який буде забезпечувати користувачеві максимальний комфорт.

4. Можливість "нарощування" системи: можна кондиціонувати водночас три кімнати, а через певний час додати внутрішні блоки - і так до семи обслуговуваних приміщень. Весь цей час кондиціонер працюватиме без втрати якості регулювання і перевитрати електроенергії.


Технічні характеристики

Холодопродуктивність - 14,5 кВт
Теплопродуктивність - 16 кВт
Встановлена потужність - 5,8 кВт
Працює на охолодження при зовнішній температурі - 5..46оС
Працює на нагрівання при зовнішній температурі - -15..15оС
Кількість внутрішніх блоків - до 9 шт.

За технічними характеристиками система VRV спів мірна з продуктивністю 14 кВт. З 2004 р. Доступна стала система з кількістю внутрішніх блоків - 9. Можливість підключення до семи внутрішніх блоків 2,5...8,0 кВт дало змогу уніфікувати обладнання з побутовою серією й здешевіти систему. Важливо.
Перевагою кондиціонера є гнучкість у виборі місця встановлення блоків завдяки загальній довжині траси до 115 м і перепаду висот до 30 м. Крім того, передбачена можливість застосування центрального пульта керування всією системою.

Випускається широка гама різних за дизайном (шість типів, в загальному до 21 моделі) внутрішніх блоків з унікальними споживчими властивостями, а саме: функція "комфортний сон", програми охолодження, нагрівання, осушення, економічної та безшумної роботи. Рівень шуму внутрішніх блоків - від 26 дБА.
Крім того, вони обладнані засобами РАМ-Керування (тобто керування швидкістю обертання електродвигуна шляхом зміни частоти й амплітуди напруги живлення) і "МІО-Контролю" (вибір режиму роботи на підставі інформації від декількох сенсорів).


Более мощные модели GENERAL интересны двойным автосвингом. Благодаря этому охлажденный воздух направляется не только вверх-вниз, но и вправо-влево, в результате чего более равномерно распределяется по всему помещению.

Еще одной особенностью всех кондиционеров GENERAL является особая форма теплообменника внутреннего блока. Благодаря улучшенной форме турбины, инженерам удалось существенно повысить эффективность теплообмена, сократив при этом объем внутреннего устройства. В результате по своему КПД настенных сплит-систем GENERAL уступают только КПД последних инвекторных моделей Daikin. Фильтры и вентилятор внутреннего блока проходят антибактериальную обработку.

Кассетные и канальные кондиционеры GENERAL призваны создать комфорт в помещениях большого объема. Их основное преимущество - возможность подачи в помещение свежего воздуха, что позволяет решить проблему вентиляции и кондиционирования в комплексе. Единственное, что для этого необходимо - наличие подвесного потолка, что в современном офисе или эксклюзивной квартире, скорее правило, чем исключение. К тому же стоит учесть, что высота канальных и кассетных кондиционеров GENERAL минимальна, а модели небольшой мощности в этом плане вообще вне конкуренции.

Все мультисплит-системы GENERAL снабжены сразу двумя малошумными ротационными компрессорами, что существенно повышает их надежность.

Кондиционеры GENERAL пользуются неизменно высоким спросом, так как сочетание высокого качества, небольших размеров и невысокой стоимости является убедительным аргументом для их приобретения.


Типи внутрішніх блоків

 Тип внутрішнього блоку/клас
 
25
35
45
50
60
71
 Настінний
FTX(D)
X
X
 
X
X
X
 Підлогово-стельовий
FLX
X
X
 
X
X
 
 Канальний низьконапірний
CDX
X
X
 
X
X
 
 Канальний
FHYB
 
X
X
 
X
X
 Касетний
FHUC
 
X
X
 
X
X

В нових системах застосовано нові решітки розподілу повітря на зовнішньому блоці, що знижує рівень шуму кондиціонера на 4...5 Дба а також автомат захисту на 30 А. Малі габарити, незначна вага і низький рівень шуму зовнішнього блоку (від 50 дБА) уможливлюють його встановлення навіть на лоджії або за вікном (на кронштейні). Для агрегату потрібне однофазне електроживлення 220В,50Гц. Спеціальна обробка конденсатора зовнішнього блоку за новою технологією в п'ять, шість разів підвищує стійкість кондиціонера до впливу кислотних дощів і солі.

Тов. "Експрес-Клімат" за 2003 р. поставлено і змонтовано більше 20 таких систем (котеджі, елітні квартири, промисловість) де в роботі вони виявили себе з найкращого боку.