Виробник: NEOCLIMA
Модель: SP-65W
Наявність: Є в наявності
2299 грн 2599 грн

Ультразвуковий зволожувач SP-65W - це преміум модель від відомого англійського бренду Neoclima. В Україні представлені два кольори: SP-65B – чорний та SP-65W – білий.

Цей прилад поєднує основну функцію зволоження з безліччю додаткових корисних опцій. Наприклад, ця модель має вбудований гігростат. Користувач може обрати для себе бажану вологість повітря від 40% до 80%. Коли прилад досягне заданого рівня, функція зволоження буде автоматично вимкнена. При зниженні вологості SP-65W знов ввімкнеться. Ця функція дозволяє зменшити споживання електроенергії та завжди підтримує комфортні для користувача умови.

При цьому ультразвуковий зволожувач SP-65W може працювати у декількох режимах:

 • автоматичному;
 • нічному;
 • ручне керування зволоженням при низькій, середній, високій інтенсивності.

       Також цікавою функцією є «тепле» зволоження SP-65w. При виборі цього режиму вода, яка знаходиться у зволожувачі повітря, нагрівається, тим самим досягається два ефекти: по-перше, збільшується швидкість і продуктивність зволоження, а по-друге, знищуються шкідливі бактерії, які можуть знаходитися у самому резервуарі.

      За допомогою іонізатора та аромадифузора можливо слідкувати за якістю повітря. Іонізатор буде боротися з мікроскопічними шкідниками у повітрі, а ароматизація дозволить насолоджуватися приємними запахами впродовж всієї роботи приладу.

   Керування зволожувачем здійснюється за допомогою сенсорної панелі та цифрового LED дисплею. Зволожувач має індикацію основних показників роботи: рівня зволоження, температури, інтенсивності роботи, активізації іонізатора та таймеру.

     Разом з тим ультразвуковий зволожувач SP-65W має ексклюзивний дизайн. Передня панель має хвилеподібний декор, що створює ефект легкості та повітряності зволожувача. Цей зволожувач прекрасно пасуватиме як в інтер’єрі дитячої кімнати, так і в офіційному стилі офісного приміщення.

  Також до додаткових переваг ультразвукових зволожувачів Neoclima SP-65W можна віднести:

   - високу продуктивність ≥ 350 мл/год;

    - можливість безперервної роботи до 17 годин;

    - автоматичне вимкнення при недостатній кількості води або при перевертанні;

    - можливість використання ароматичних речовин;

    - зручність в догляді і очищенні;

    - низьке енергоспоживання;

    - низький рівень шуму.

    - можливість використання фільтрів для води (купуються окремо);

   - великий резервуар для води 5,5л;

   - 10-ти годинний таймер.

   Площа
   Площа обслуговувана до 40 м2
   Розмір
   Розмір 227х152х367
   Вага
   Вага 2,7 кг
   Колір
   Колір Білий

   Написати відгук

   Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.