Будь-яка система будівлі, а саме до таких систем належать системи кондиціювання та вентиляції повітря, потребує точного розрахунку, індивідуального підбору обладнання, кваліфікованого монтажу, якісного гарантійного і сервісного обслуговування.

   Кваліфікований розрахунок і підбір обладнання необхідний, бо неправильний вибір потужності обладнання призведе до того, що система не забезпечить необхідні параметри чи буде працювати з перевантаженням, і не прослужить стільки, скільки повинна, або Ви просто ризикуєте заплатити більше, ніж було необхідно. Також досить важливо, щоб ці системи вдало гармонували з інтер’єром приміщення і всієї будівлі, і повністю враховували призначення і специфіку об’єкта.

  Вирішення проблеми створення комфортних умов в робочих чи житлових приміщеннях під силу тільки спеціалізованим фірмам, які виконують увесь комплекс робіт по створенню систем мікроклімату.

   На прикладі підбору кондиціонерів розглянемо, як відбувається підбір і поставка обладнання:

1.      Подзвоніть в наш офіс за телефонами (057) 7149-888, (057) 7161-333, (057) 7175-675 і залиште заявку. Спеціаліст уточнить Ваші потреби і зареєструє заявку.

2.      Наш інженер подзвонить до Вас, домовиться про зустріч, познайомить Вас по каталогах з пропонованим нами обладнанням, проведе оцінку ваших потреб, після чого складе техніко-комерційну пропозицію по кондиціюванню приміщень.

Інформація, яка знадобиться для розробки Вашого індивідуального технічного завдання:

-    Плани приміщень, які необхідно кондиціювати;

-   Призначення (квартира, дача, офіс, басейн, типографія та ін.);

-    Теплові навантаження (наявність і загальна кількість тепловиділяючого обладнання, наприклад, телевізор, холодильник, комп’ютер та ін.);

-    Орієнтування за сторонами світу (південь, північ, захід, схід);

-    Бажаний тип кондиціонера (настінний, стельовий, підлоговий, центральний, мобільний чи ін.).

3.      Після узгодження вартості обладнання, Ви сплачуєте його за бажаною схемою платежів.

4.      Висококваліфіковані монтажники встановлять вибрані Вами кондиціонери і виконають пусконалагоджувальні роботи.

5.      Вам пропонується гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування встановленого обладнання.

 

Будемо раді бачити Вас серед наших замовників!