Повний цикл розробки систем мікроклімату включає декілька етапів, серед яких особливо виділяється етап проектування. Правильна оцінка об’єкта, прийняття найбільш доцільних і обґрунтованих рішень, які враховують не тільки технічний чи економічний бік проблеми, але й правильний підбір надійної техніки – це запорука довговічного функціонування всього об’єкта.

  Проектний відділ ТОВ «ЕКСПРЕС-КЛІМАТ» виконує наступні види робіт:

·        Розробка комплексу проектної документації систем вентиляції та кондиціювання.

·        Підготовка проектних рішень для техніко-комерційних пропозицій. Зазвичай замовнику пропонується декілька варіантів рішення поставленої задачі. Після узгодження остаточного варіанту виконується робочий проект, який складається із графічної і розрахункової частин.

·        Технічне дослідження об’єктів з метою підготовки технічної документації на встановлені системи. Розробка рекомендацій для подальшого використання і модернізації встановлених систем.

   Розробка проектної документації виконується згідно діючих будівельних норм і правил. Креслення видаються замовнику у вигляді технічного, техноробочого і робочого проекту. Процес проектування ведеться згідно з новітніми принципами, які застосовуються в світовій практиці: варіантне проектування, комп’ютерне оформлення проектів, комп’ютерний підбір обладнання.