Гарантійне обслуговування

   Спеціалізована фірма ТОВ «ЕКСПРЕС-КЛІМАТ» надає гарантію на все поставлене обладнання і виконані роботи.

  На все обладнання термін гарантії  складає від 1 року до 3 років. Гарантія поширюється як на обладнання, так і на монтажні роботи.

   Протягом гарантійного строку покупець має право на безоплатне усунення несправностей, які викликані заводським дефектом обладнання, або неякісними монтажними роботами.

  В гарантійні зобов’язання не включається профілактичне обслуговування – чистка фільтрів, теплообмінників і дренажної системи кондиціонерів.

Ремонт і сервісне обслуговування

   Сервісний відділ нашого підприємства виконує ремонт і сервісне обслуговування систем кондиціювання і вентиляції повітря, здійснює як разові ремонтно-профілактичні роботи, так і періодичне сервісне обслуговування.

   Вартість і умови обслуговування визначаються окремо в кожному конкретному випадку. При постановці на обслуговування великої кількості кондиціонерів надається знижка не менше як 10%.

        Для працюючих на холод систем кондиціювання побутового рівня, для країн нашого регіону, провідні виробники рекомендують обслуговування не менше трьох  разів на рік

         - Передсезонне (підготовка обладнання до сезону активної експлуатації);   

         - В середині сезону (після того, як пролетить тополиний пух);
    - Після сезонне (підготовка до міжсезоння).

  Для обладнання, яке експлуатується на стратегічних об’єктах  цілий рік (серверні, маніпуляційні, диспетчерські пункти, авіа вокзали, ЖД вокзали і т. д.) рекомендується обслуговування не менше, ніж раз в два місяці.

   При постановці кондиціонера на сервісне обслуговування виконуються наступні види робіт:


Діагностика


1. Перевірка правильності монтажу.
2. Перевірка забруднення теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків і фільтрів.

       3.     Перевірка дренажної системи (прохідність, механічні ушкодження, тріщини, перегини, правильність кута нахилу, контакт з зовнішнім середовищем).

       4.     Перевірка стану фреонових магістралей на предмет зносу ізоляції, виявлення відкритих ділянок, різних заломів, загинів і інших факторів, які зменшують продуктивність системи.

        5.     Перевірка фреонової системи на герметичність, надійність місць стикування фреонових магістралей внутрішнього і зовнішнього блоків, наявність масляних плям.

   6. Перевірка електросистем (стан ізоляції, контактних з’єднань клемних колодок, з’єднувального кабелю, штепсельної вилки та ін.)

   7. Перевірка роботи електричних двигунів (двигуна обертання вентилятора внутрішнього блоку, двигуна вентилятора зовнішнього блоку, двигуна приводу жалюзі внутрішнього блоку) по струму і напрузі.

        8. Перевірка правильності функціонування компресора і трьохходового клапана.

         9. Перевірка відповідності режимів роботи, температурних режимів і інших функцій технічним даним заданої системи кондиціювання.

   10. Інструктаж користувача про правила експлуатації обладнання.

Технічне обслуговування

     1.     Чистка фільтрів внутрішнього блоку.

      2.     Чистка теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоку.

      3.     Чистка дренажних труб і усунення механічних пошкоджень (за необхідності).

          4.Усунення дрібних несправностей електричних систем і електричних двигунів (за необхідності), підтяжка різьбових з’єднань в клемних колодках і на пускозахисній апаратурі.    5.Дозаправка системи (в разі необхідності).

   Після закінчення сервісних робіт складається робочий звіт із зазначенням виконаних операцій, кількості і вартості додаткових витратних матеріалів, а також деталей і вузлів, якщо виникає необхідність їх використання.

Перші симптоми несправностей кондиціонера,

які потребують обслуговування

·        При роботі на охолодження з кондиціонера дме тепле повітря;

·        Підозріло почав обмерзати радіатор внутрішнього блоку;

·        Спостерігається обмерзання деталей кріплення на зовнішньому блоці;

·        З’явився неприємний запах із кондиціонера;

·        Кондиціонер все слабше охолоджує приміщення.